Cateringové služby


Organizujete ples, párty, nebo třeba raut? Máte na starost tiskovou konferenci, nebo pořádáte kongres? Postaráme se o to, aby vašim hostům nic nechybělo.

Co byste měli vědět


Při jakých příležitostech vám pomůžeme
Jsme schopni zajistit špičkové cateringové služby pro firmy i veřejnost. Naše služby zahrnují catering pro koktejly, rauty, recepce, bankety, svatby, plesy, párty, zahradní slavnosti, kongresy, semináře, tiskové konference, apod.

Co pro vás zajistíme
Náš cateringový tým Vám zajistí na klíč přípravu občerstvení, dopravu, obsluhu a zapůjčí veškerý potřebný inventář.

Když hledáte i prostory
Pro pořádání akcí máme k dispozici plně zařízenou odbornou učebnu - laboratorní kuchyň, salónek s kapacitou 10 míst a dále pak odbornou učebnu techniky služeb s vybaveným barem pro 22 osob. Klienti mohou využívat i velké prostory školní jídelny pro 45 osob, které nabízíme pro svatby, narozeninové oslavy, firemní akce, malá kongresová jednání s využitím prezentační techniky. V letních měsících je možno využít zahradu k pořádání garden party s grilováním a venkovním posezením.

Jak si nás objednat a kolik to stojí
Stačí, když se nám ozvete a sdělíte nám vaši poptávku. My vám následně pošleme předběžnou kalkulaci. Tu můžete nakonec potvrdit formou závazné objednávky.

Kontakt
Ing. Hana Holíková
catering@ahol.cz (případně hana.holikova@ahol.cz)
+420 723 154 784